pár slov

o naší krabičkové dietě

Krabičková dieta je nutričně i kaloricky vyvážené jídlo složené z pěti porcí na den (snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina a večeře).

Naši krabičkovou dietu připravují profesionální a certifikovaní nutriční a výživoví poradci tak, aby splňovala veškeré zásady zdravé výživy a zároveň aby klient ztrácel na váze především v oblasti tukových zásob.

Naše firma se věnuje výhradně přípravě krabičkové diety a zdravé stravy.
Krabičková dieta obsahuje ideální množství bílkovin, tuků a sacharidů rozložených do pěti denních dávek tak, abyste co nejefektivněji hubnuli. Při sestavování jídelníčku je kladen důraz i na glykemický index potravin.

Hubnutí a dietní strava​

Kalorický příjem je upraven tak, aby vyhovoval individuálním požadavkům klienta. Ženám se při redukční dietě doporučuje příjem 5000KJ za den, mužům obvykle 7000KJ za den.

Objednat si ale můžete jídla i na 6000KJ, 8000KJ a 10000KJ. Záleží na tom, zda chcete jen zhubnout, nebo vyznáváte zdravý životní styl a chcete se tak bez námahy zdravě stravovat.

Úbytek váhy se pohybuje individuálně kolem 4-6 kilo za měsíc. Konečný výsledek samozřejmě závisí na tělesné konstrukci, na pohybové aktivitě a na disciplinovanosti klienta.

Nevíte si rady s výběrem správné diety? Na požádání Vám zašleme dotazník a naše nutriční terapeutka Vám ZDARMA poradí, jaký program je pro Vás ten správný.

Příprava krabiček a dietní stravy

Jídla jsou připravována v nejpřísnějších hygienických podmínkách, z nejkvalitnějších surovin a ihned po uvaření jsou expedována směrem k Vám.

Disponujeme zcela novou výrobnou, která je vybavena nejmodernější technikou a je určena výhradně pro přípravu krabičkové diety. Dietu pro Vás připravuje zkušený kuchař, který prošel různými druhy školení zaměřující se na přípravu dietních pokrmů.

Kvalita jídla je pro nás jednou z hlavních priorit. Pokrmy připravujeme z čerstvých potravin s ohledem na jejich původ. Vždy se osobně ujišťujeme o kvalitě dodávaných potravin.

sleva
ušetřete za dietu

Objednejte na delší období a získejte slevu

Při odběru krabiček a na měsíc nebo na dva měsíce získáte slevu 10,- Kč/den.

Při odběru tří a více měsíců získáte slevu dalších 10,- Kč/den.

Doručení ZDARMA

Kurýr doručí jídlo zdarma

Nejvyšší kvalita

Vaříme jen z nejlepší surovin

Provozní doba přes Velikonoce

Od 29. 3. - 2. 4. krabičky nedoručujeme

Ušetříte čas

Může ušetřit až 2h přípravy

Hlavním předpokladem každého úspěšného hubnutí je zdravá a vyvážená strava. Naše krabičková dieta je ukázkovým příkladem právě tohoto způsobu hubnutí. Jídlo je sestavováno tak, aby obsahovalo ideální poměr sacharidů, tuků a bílkovin.

Kontakt

+420 731 454 611

J&K Promo s.r.o.

Brožíkova 3
Karlovy Vary
IČ: 02991284

krabicky-plzen@seznam.cz

Odběr jídelníčku

Máte zájem dostávat aktuální lístek do Vašeho emailu? Pokud ano, vyplňte formulář níže.

© 2022 by trueScan s.r.o.

Scroll to top